Menu
Konferencje
SmartDevCon 2-2013

Konferencja SmartDevCon jest wydarzeniem skierowanym do szerokiego grona osób związanych z nowoczesnymi rozwiązaniami mobilnymi i wbudowanymi. Wszyscy jesteśmy świadkami ogromnej rewolucji i postępu, jaki dokonuje się w dziedzinie osobistej rozrywki oraz inteligentnych rozwiązań. Niestety dotychczas w tej części Europy nie istniało żadne większe wydarzenie, które odpowiadałoby na ogromną potrzebę wymiany wiedzy i kontaktów biznesowych w tym obszarze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach postanowiliśmy zorganizować konferencję, która skutecznie wypełniłaby tę lukę.

Konferencja SmartDevCon odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Miejsce znajduje w ścisłym centrum miasta, zaledwie 1500 m od Dworca PKP i 500 m od Spodka. Łatwy dojazd zapewnia sąsiedztwo Drogowej Trasy Średnicowej (DTŚ) i jej węzła z drogą ekspresową S86 w kierunku Warszawy i autostrady A4.


Dokładny adres:

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego
ul. Bankowa 11B
40-007 Katowice

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla studentów, członków PLUG i Openmobility. Prosimy o zapoznanie się z nią, klikając w odpowiednie łącze poniżej

Data: 12-14 wrzesnia 2013 (3 dni.)


Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść


Polecamy

infoShare

infoShare jest bezpłatną konferencją IT & NewMedia, która co roku odbywa się w Gdańsku.


Jesień Linuksowa

Jesień Linuksowa to konferencja z długą tradycją. Na przestrzeni lat odbywała się w różnych miejscach południowej Polski, jednak statystycznie najczęściej w Beskidzie Śląskim.


SmartDevCon 2-2013

Konferencja SmartDevCon jest wydarzeniem skierowanym do szerokiego grona osób związanych z nowoczesnymi rozwiązaniami mobilnymi i wbudowanymi.

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl
Zapraszamy do kontaktu z portalem: kontakt@studiatechniczne.pl