Menu
Konferencje
Jesień Linuksowa

Jesień Linuksowa to konferencja z długą tradycją. Na przestrzeni lat odbywała się w różnych miejscach południowej Polski, jednak statystycznie najczęściej w Beskidzie Śląskim. Nie inaczej będzie i tym razem - choć miejsce zupełnie nowe, to region jakże znany! Zapraszamy Was do bardzo malowniczo położonego hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku - znanego m.in. ze swojej sporej pojemności. Miejsca z pewnością dla nikogo nie zabraknie!

Zapisy trwają, a miejsc jest nadal pod dostatkiem. Co należy zrobić by się zapisać? Zaloguj się i użyj kalkulatora cenowego. Tym razem udostępniamy znacznie więcej składników cenowych, więc nie powinieneś mieć problemu, by znaleźć coś naprawdę dobrze dopasowanego do swoich potrzeb.

 Data: 11-13 października 2013 (3 dni)


Wasze komentarze
Czekamy na Twoją opinię.
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść


Polecamy

infoShare

infoShare jest bezpłatną konferencją IT & NewMedia, która co roku odbywa się w Gdańsku.


Jesień Linuksowa

Jesień Linuksowa to konferencja z długą tradycją. Na przestrzeni lat odbywała się w różnych miejscach południowej Polski, jednak statystycznie najczęściej w Beskidzie Śląskim.


SmartDevCon 2-2013

Konferencja SmartDevCon jest wydarzeniem skierowanym do szerokiego grona osób związanych z nowoczesnymi rozwiązaniami mobilnymi i wbudowanymi.

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl
Zapraszamy do kontaktu z portalem: kontakt@studiatechniczne.pl