Menu
Rekrutacja na studia
Certyfikat Informatyka - Certyfikat Microsoft

Certyfikaty Microsoft przeznaczone są dla osób, które posiadają praktyczne umiejętności potrzebne do skutecznego wykorzystywania produktów Microsoft w przedsiębiorstwach i organizacjach.

Egzamin przeprowadzany jest w certyfikowanych przez Microsoft ośrodkach egzaminacyjnych na terenie całego kraju. Egzamin, w zależności od rodzaju certyfikatu, trwa od 125 do 240 minut, przy czym jeśli egzamin nie jest zdawany w języku ojczystym (są również certyfikaty zdawane wyłącznie w języku angielskim) do długości egzaminu należy doliczyć 30 minut. W zależności od rodzaju Certyfikatu kandydat odpowiada na 30-60 pytań, a wynik poznaje od razu po zakończeniu ich rozwiązywania. Aby otrzymać Certyfikat należy udzielić co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi.

Firma Microsoft podzieliła swoje certyfikaty na dwie grupy – istniejące (dotyczące już istniejących technologii Microsoft) oraz nowe (obowiązujące od 2005 roku, które dotyczą najnowszych technologii Microsoft).

Głównym celem, jaki przyświecał pomysłodawcom Certyfikatów była lepsza rozpoznawalność specjalistów IT i ich konkretnych kompetencji, każdy dokument zawiera bowiem informacje zarówno o produkcie, jak i o umiejętnościach osoby legitymującej się konkretnym Certyfikatem.

Pełna oferta Certyfikatów Microsoft znajduje się pod adresem: http://www.microsoft.com/poland/certyfikacje/mcp/default.mspx.


Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~Julia  2016-02-20 00:20:59
Jezeli interesuja Cie studia techniczne, ale powiazane takze z naukami przyrodniczymi powinienes rozwazyc interdyscyplinarny kierunek Inzynieria systemow biotechnicznych. Kandydat powinien wykazywac sie zdolnosciami z matematyki i fizyki, a takze zamilowaniem do ekologii.
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść


Polecamy

W trosce o przyszłych studentów

Politechnika Warszawska ma wiele ciekawych propozycji dla młodych ludzi, zainteresowanych naukami ścisłymi. Inicjatywy te mają różnorodną formę – od interaktywnych prezentacji po konkursy internetowe. Stanowią alternatywę dla osób, które oczekują niebanalnego podejścia wykładowców do sposobu przekazywania wiedzy i mogą być dodatkowym impulsem zachęcającym do podjęcia decyzji o wyborze studiów w Politechnice Warszawskiej.


Inżynieria Odnawialnych Źródeł Energii

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy dołączył do grona uczelni publicznych oferujących nowy, interdyscyplinarny kierunek studiów związany z odnawialnymi źródłami energii. Utworzony na Wydziale Inżynierii Mechanicznej kierunek pn. Inżynieria Odnawialnych Źródeł Energii ruszy od października tego roku.


Przewodnik po rekrutacji

Rekrutacja krok po kroku, czyli: Co to jest IRK? Czy opłata rekrutacyjna jest zwracana? Jak zdobyć orzeczenie lekarskie? Poznaj odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają kandydaci na studia.


Maturalny detektyw

Tropiciel Maturzysty to wyszukiwarka kierunków studiów dla maturzystów. Specjalnie opracowany system pozwala w szybki i łatwy sposób sprawdzić, które przedmioty zdawać na maturze, by móc ubiegać się o indeks wymarzonego kierunku studiów.


Przyzwyczajmy umysł do sukcesu

Czy zastanawialiście się czasami, co jest warunkiem efektywnego uczenia się? Dlaczego jednym przyswajanie wiedzy przychodzi łatwiej, a innym znacznie trudniej? Otóż za stan ten odpowiedzialny jest nasz mózg. Czego potrzebuje mózg aby prawidłowo funkcjonować?


Niezbędnik studenta

Jak się odnaleźć w nowej studenckiej rzeczywistości? Przybliżamy Wam kilka praktycznych zagadnień, które ułatwią Wam start na uczelni.


We Wrocławiu powstanie Biblioteka Nauk Ścisłych i Technicznych

Biblioteka Nauk Ścisłych i Technicznych powstanie na terenie kampusu Politechniki Wrocławskiej, w ramach projektu BIBLIOTECH.


Absolwenci Politechniki Krakowskiej dobrze sobie radzą na rynku pracy

Czterech na pięciu absolwentów Politechniki Krakowskiej znalazło zatrudnienie na etacie, a prawie dwie trzecie pracujących zarabia powyżej 2 tys. złotych - wynika z badania losów zawodowych osób, które kończyły studia na PK w ciągu czterech ostatnich lat.


Powszechne czesne w Polsce - za wcześnie!

W Polsce na powszechne czesne jest za wcześnie - uważają eksperci z Ernst & Young i Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową. Proponują utrzymanie podziału na studentów płacących za naukę oraz tych, których studia są finansowane z budżetu państwa.


Kierunki zamawiane

Pierwszy raz od lat uczelnie techniczne cieszą się tak samo dużym zainteresowaniem kandydatów jak uniwersytety. To dzięki promowaniu "kierunków zamawianych".


Debata o kształceniu energetyków jądrowych

Jeśli Polska chce wykorzystać rozwój energetyki jądrowej, musi mieć jak najwięcej specjalistów i zaangażować krajowe firmy.


Technologie Energii Odnawialnej - kierunek studiówna SGGW w Warszawie

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku na Wydziale Inżynierii Produkcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego uruchomiono makrokierunek Technologie Energii Odnawialnej.

Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl
Zapraszamy do kontaktu z portalem: kontakt@studiatechniczne.pl