Kierunki studiów
Charakterystyka kierunków studiów

transport międzynarodowy*.

opis

Specjalność na kierunku transport.

Studenci specjalności transport międzynarodowy będą potrafili opisać transport osobowy i towarowy w systemie gospodarczym miasta, regionu, kraju oraz w skali międzynarodowej. Nabędą umiejętności prognozowania i modelowania ruchu osobowego i towarowego. Dzięki temu posiądą zdolność do oceny systemów transportowych oraz zaplanowania organizacji i technologii przewozu ładunków i osób uwzględniając właściwy podział gałęzi transportu. Absolwenci będą posiadali kompetencje do koordynowania przewozów między punktami ładunkowymi wykorzystując międzynarodowe standardy celne oraz transportowe. Dzięki tej specjalności absolwent zdobędzie wykształcenie podstawowe oraz kierunkowe z zakresu nauk ekonomicznych, pogłębione specjalistycznym wykształceniem w dziedzinie gałęzi transportu międzynarodowego i usług spedycyjnych.

 

profil absolwenta

Absolwent specjalności jest przygotowany do podjęcia pracy w międzynarodowych przedsiębiorstwach transportowych, firmach przewozowych i spedycyjnych, stacjach obsługi technicznej i diagnostycznych, a także w działach transportu dużych przedsiębiorstw. 


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►

Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~eJsLCXFP29  2013-11-09 07:00:56
This article achiveed exactly what I wanted it to achieve.
 
 
~lola  2013-09-17 20:31:51
Mam pytanie i bardzo prosze o pomoc :) jakie są potrzebne przedmioty na maturze?
 
 
~Michaś  2012-11-23 13:22:12
Niedawno przeglądałem oferty i tak na stanowisko spedytora przyjmą z otwartymi rekami i nie do Taxi osiedlowego tylko potężne firmy spedycyjne jak wrocławski FRACHT Jest praca po tym kierunku.
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść
Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl
Zapraszamy do kontaktu z portalem: kontakt@studiatechniczne.pl