Kierunki studiów
Charakterystyka kierunków studiów

programowanie systemowe i sieciowe*.

opis

Specjalność na kierunku informatyka.

Studia na specjalności programowanie systemowe i sieciowe mają na celu przygotownie studentów do projektowania i budowania oprogramowania systemów komputerowych, w tym programowania sieciowego. Studenci uczą się zaawansowanego programowania w popularnych językach, współpracy w zespołach programistycznych oraz administrowania i konfigurowania systemów sieciowych, operacyjnych i baz danych. Program tej specjalności zawiera: projektowanie i zarządzanie urządzeń zapewniających diagnostykę sieci oraz urządzeń zapewniających bezpieczny dostęp do sieci. 

 

organizacja

Przykładowe przedmioty nauczania realizowane na specjalności programowanie systemowe i sieciowe:

profil absolwenta

Absolwenci specjalności programowanie systemowe i sieciowe znajdą zatrudnienie w branży IT w firmach, które projektują i budują oprogramowanie systemów komputerowych. Będą także mogli znaleźć zatrudnienie jako administratorzy systemów sieciowych, systemów operacyjnych i baz danych. Ponadto ich umiejętności pozwolą na pracę w charakterze programisty.


Poznaj inne KIERUNKI STUDIÓW i specjalności! ►

Wasze komentarze
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
~BPqMzBtJiqF  2013-07-14 02:09:44
Bardzo podoba mi sie notka. Chcialabym pcytozac wiecej, gdyz styl pisania jest bardzo obiecujacy. No i oczywiscie, info z tekstu bardzo mi sie przydadza. Czekam na kolejne wpisy!
 
 
str. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  /  1
Dodaj komentarz:

ksywka

treść
Polecamy: www.ekonomicznie.plwww.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.pl
Zapraszamy do kontaktu z portalem: kontakt@studiatechniczne.pl